} } } }] } } } } }] } } } } }] }] }] } } } } Goudleeratelier Van Soest aanwezig tijdens Meesterlijk

Tijdens Meesterlijk, Design en Ambacht  van 25 t/m 27 november in de Amsterdamse Westergasfabriek, is een deel van onze nieuwe tassen collectie te zien. Daarnaast natuurlijk veel aandacht voor het Ambacht zelf. Hieronder alvast een aantal foto’s van onze nieuwe tassen collectie.

Het zijn niet enkel tassen die te zien zijn. Tijdens Meesterlijk geven we graag meer informatie over alle mogelijkheden van goudleer.

Voor de eerste honderd geïnteresseerden op de beurs heb ik een mooi boekje klaarliggen. Hierin staat de geschiedenis van het goudleer en de nieuwe mogelijkheden van goudleer beschreven, voorzien van mooie foto’s.

Heeft u voor aanvang van de beurs speciale vragen? Laat ons dit dan weten via ons contactformulier.

Bezoek ons op de stand! ( 67 )

Wij kijken uit naar een geslaagde beurs vol inspiratie.

 

Over Goudleer-atelier Van Soest

Goudleer-atelier Van Soest is de enige goudleermaker in Nederland. Eigenaar van het atelier Sebastiaan van Soest is de tweede generatie die het oude ambacht van goudleer maken in leven houdt. Zijn missie is om goudleer nieuw leven in te blazen en er een moderne toepassing en uitstraling aan te geven.

Contact & Bedrijfsgegevens

Tel. 06-10 61 01 74
Buiten Nederland: 0031-610 610 174
E-mail: info@goudleermakers.nl
BTW-nummer: NL001718696B11
Fruitlaan 24, 2292 BB Wateringen, Nederland

© Goudleer-atelier Van Soest. Alle rechten voorbehouden.

Privacy Preference Center

Goudleeratelier Van Soest

Exclusief handwerk — Stel uw vraag